امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۶۱۰
گزارشگر : ۹۹
در هفت ماه نخست سال 98 محقق شد؛

پرداخت 71 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به نیازمندان در استان تهران

(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۲۹

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران از پرداخت 71 میلیارد و 511 میلیون تومان وام به نیازمندان خبر داد و گفت: این مبلغ در هفت ماه نخست سال جاری و از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خجسته فاضل با اشاره به اینکه تسهیلات صندوق امداد ولایت در زمینه ازدواج، درمان، تحصیل، مسکن و اشتغال به واجدین شرایط پرداخت می‌شود، بیان کرد: این صندوق از سپرده گذاری خیران، ادارات وسایر دستگاه‌ها استقبال می‌کند و طبق تفاهم نامه به معرفی شدگان طرف مقابل تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌کند.

وی به فعالیت‌های این صندوق در سال 98 اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه علاوه بر امضای تفاهم نامه و هم افزایی با مساجد، و موسسات خیریه 71 میلیارد و 511 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه ،  به 11040 نفر پرداخت شده است.

خجسته فاضل ادامه داد: این مبلغ در سر فصل حمایتی برای 8771 نفر، ودیعه مسکن 1029 نفر، اشتغال 1101 نفر و مسکن 139 از نیازمندان پرداخت شده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران خاطر نشان کرد: 28 میلیارد و 157 میلیون تومان از صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و 42 میلیارد و 359 میلیون تومان از بانک قرض الحسنه مهر ایران به نیازمندان پرداخت شده است.

وی به سقف پرداختی تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق امداد ولایت اشاره و بیان کرد: سقف پرداخت تسهیلات کارگشایی تا 5 میلیون تومان و تسهیلات اشتغال زایی  و همچنین خرید مسکن 30 میلیون تومان است.

خجسته فاضل، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه به صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع را از اهداف و چشم اندازهای این صندوق عنوان کرد.

 وی همچنین به تعداد شعب و عاملین صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران اشاره کرد و ادامه داد:  سه شعبه از این صندوق در کلان شهر تهران واقع در خیابان شریعتی(کوچه بیرجند)، خیابان فرجام و مالک اشتر و ۴۴ عامل در دفاتر کمیته امداد کار پرداخت تسهیلات به نیازمندان را برعهده دارند.

 انتهای پیام

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید