امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۱۶۰۷
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

استقرار پایگاه‌های جذب حامی در مسیر راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان

(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۳۶

باهدف توسعه ،ترویج و احیای فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری، پایگاه های جذب و ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام در مسیر راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان استقرار می‌یابد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  بابیان اینکه  هم‌زمان با راهپیمایی پرشور مردم انقلابی استان زنجان  پایگاه های ثبت‌نام از حامیان برپا می‌شود گفت:  این پایگاه‌ها در مسیر راهپیمایی از سبزه‌میدان به سمت میدان انقلاب  در شهرستان استقرار می‌یابد.

وی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف کمیته امداد استان زنجان استفاده از ظرفیت‌های موجود برای کمک به مددجویان و نیازمندان است، افزود: پایگاه‌های جذب حامی در مسیر راهپیمایی یوم‌الله 13آبان  در شهر زنجان آماده ثبت‌نام از خیران و نیکوکاران برای حمایت از کودکان یتیم و غیر یتیم نیازمند است.

صفری  ضمن تشکر از همه خیران و نیکوکارانی که در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان  همکاری دارند و نسبت به امور نیازمندان و محرومین احساس مسئولیت می‌کنند، از آن‌ها دعوت کرد از فرصت فراهم‌شده نیز استفاده کرده و همچون مناسبت‌های ملی و مذهبی دیگر به یاری فقرا و نیازمندان بشتابند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم چالش‌های اقتصادی ، مردم نیکوکار پایتخت شور و شعور حسینی با درک صحیح از شرایط موجود مشارکت  مناسبی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد داشته‌اند ، گفت: با مشارکت مطلوب خیران و حامیان زنجانی میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به 512هزار تومان رسیده است.

وی یادآور شد: هم‌اکنون2 هزار و 962 کودک یتیم و غیر یتیم  از خدمات کمیته امداد استان زنجان بهره‌مند هستند که 12 هزار و 764خیر به‌عنوان حامی از آن‌ها حمایت مادی و معنوی  می‌کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید