امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۶ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۱۵۲۳
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

مشاور امور جوانان کمیته امداد منصوب شد

(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۴۵

با حکم رئیس کمیته امداد، مشاور امور جوانان کمیته امداد منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، با حکم سیدمرتضی بختیاری، حمید طاهری جبلی به مدت دو سال به عنوان مشاور امور جوانان در کمیته امداد  منصوب شد.

در بخشی از حکم رئیس کمیته امداد آمده است: با استناد به بند(۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، دارا بودن روحیه انقلابی  و تجربیات ارزنده در تعامل موثر با جوانان مومن و انقلابی، به موجب این ابلاغ  جناب ‌عالی را به مدت دو سال به عنوان مشاور امور جوانان در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره)  منصوب می‌نماید.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان می‌باشد.

براساس این انتظار می‌رود بر مبنای توصیه موکد رهبر فرزانه انقلاب در حکم انتصاب اخیرشان در کمیته امداد، مبنی بر بهره گرفتن از همکاری نیروهای جوان مومن و انقلابی و بانصب العین قراردادن بیانات راهبردی معظم له در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی جهت استفاده از همه ظرفیت‌های نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) گام بردارید. 

تشکیل کارگروه های تخصصی و هیاتهای اندیشه ورز و ایجاد شبکه شناسایی جوانان مستعد انقلابی با روحیه جهادی، بهره گیری و تعامل موثر و هدفمند با مراکز و نخبگان جامعه دانشگاهی و حوزه های علمیه در راستای راهبرد مردمی سازی امداد، مشورت و ایده پردازی در راستای تحول در ماموریت های این نهاد مقدس از دیگر انتظارات اینجانب است.

امیداست تحت عنایات حضرت ولی عصر«روحی له الفدا» و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» فراهم گردد.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید