امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۸
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۱۵۱۸
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

مدیرکل کمیته امداد استان تهران منصوب شد

(شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۶:۱۸

با حکم رئیس کمیته امداد، مدیر کل کمیته امداد استان تهران منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، با حکم سیدمرتضی بختیاری، سیدابوالفضل پرپنچی به مدت دو سال به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان تهران منصوب شد.

در بخشی از حکم رئیس کمیته امداد آمده است: با استناد به بند(۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان تهران منصوب می‌نماید.
 
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهدیست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان می‌باشد.
 
براساس این انتظار می‌رود بر مبنای توصیه موکد رهبر فرزانه انقلاب در حکم انتصاب اخیرشان در کمیته امداد، مبنی بر بهره گرفتن از همکاری نیروهای جوان مومن و انقلابی و بانصب العین قراردادن بیانات راهبردی معظم له در بیانه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی جهت استفاده از همه ظرفیت‌های نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) گام بردارید. 
 
امیداست تحت عنایات حضرت ولی عصر«روحی له الفدا» و با بهره‌گیری از تجارت و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» فراهم گردد.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید