امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۱۵۰۴
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

اعزام 540 مددجوی مناطق محروم چهارمحال و بختیاری به سفرهای زیارتی

(شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۳۸

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 6 ماهه نخست امسال، 548 مددجوی ساکن مناطق محروم استان به سفرهای زیارتی اعزام شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور بابیان اینکه اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی ازجمله برنامه‌های فرهنگی این نهاد است بیان کرد: 548 نفر از ساکنان مناطق محروم استان به سفرهای زیارتی قم و مشهد اعزام شده‌اند که از این مجموع 93 نفر سالمند و 46 نفر دانش‌آموز بوده‌اند.

وی هدف از برگزاری اردوهای آموزشی و تربیتی ویژه جوانان و بزرگسالان را ایجاد شور و نشاط و افزایش آگاهی علمی و فرهنگی مددجویان عنوان کرد و افزود: همچنین 672 مددجوی ساکن مناطق محروم استان به اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اعزام 178 مددجوی ساکن مناطق محروم استان به مشهد مقدس در قالب طرح شوق زیارت گفت: طرح شوق زیارت ویژه نیازمندانی است که به دلیل ناتوانی مالی از زیارت ائمه اطهار (ع) باز مانده‌اند و با مساعدت خیران دوستداران اهل‌بیت (ع) به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

شایان ذکر است، مردم نیک‌اندیش استان می‌توانند در راستای کمک به اعزام نیازمندان به سفر زیارتی مشهد مقدس به ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا سایت «شوق زیارت» مراجعه کنند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید