امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۰
سرویس : فرهنگی
کد خبر : ۱۷۱۴۷۱
گزارشگر : ۵
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام (ره) خبر داد؛

اعزام 32 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد به مشهد مقدس در 6 ماهه نخست سال‌جاری

(شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۰۰

معاون امور فرهنگی کمیته امداد از اعزام حدود 32 هزار نفر از مددجویان این نهاد به مشهد مقدس در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این مددجویان در قالب طرح شوق زیارت، با کمک مردم نیکوکار به زیارت امام رضا (علیه السلام) نائل شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی جعفری با اشاره به اقدامات کمیته امداد برای توانمندسازی فرهنگی مددجویان این نهاد، افزود: طرح شوق زیارت با هدف کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون موفق به زیارت حرم ثامن‌الائمه (علیه السلام) نشده‌اند، از سوی کمیته امداد و با کمک‌های مردمی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح با مشارکت و کمک‌های مردم خیر و نیکوکار، امکان زیارت مشهد مقدس برای مددجویان فراهم شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد با بیان اینکه از ابتدای سال حدود 32 هزار نفر از مددجویان و افراد نیازمند به زیارت امام رضا (علیه السلام) اعزام شده‌اند، تاکید کرد: در دهه آخر ماه صفر و همزمان با سالروز شهادت امام رضا (علیه السلام)، 3200 نفر از مددجویان کمیته امداد با کمک خیران به پابوس این امام رئوف می‌روند.

حجت‌الاسلام جعفری اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، تا پایان سال جاری 60 هزار نفر دیگر از نیازمندان به زیارت امام رضا (علیه اسلام) نائل می‌شوند که در مجموع، تعداد نیازمندان در قالب طرح شوق زیارت در سال 98 به حدود 95 هزار نفر خواهد رسید.

وی تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خودباروی در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی این خانواده‌ها را از اهداف برگزاری طرح شوق زیارت اعلام کرد و گفت: مردم نیکوکار ایران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #8888*8877* کمک‌های خود را برای اعزام مددجویان به مشهد مقدس واریز و در این امر خیر مشارکت کنند.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید