امروز شنبه ,۱۶ آذر ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۶
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۱۴۳۳
گزارشگر : ۱۰۱
نماینده مردم سنندج در مجلس:

قوانین حمایتی بیشتری باید در زمینه رفع فقر مطلق تصویب و اجرا شود

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۶

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی اقدامات مجلس دهم در زمینه تصویب قوانین حمایت از اقشار نیازمند را مناسب عنوان کرد و گفت: قوانین حمایتی بیشتری باید در زمینه رفع فقر مطلق تصویب و اجرا شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر سید مهدی فرشادان، نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه با حضور در اداره کمیته امداد منطقه دو سنندج با کارکنان این نهاد دیدار و از فرایند خدمت‌دهی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت بازدید کرد.

دکتر فرشادان در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات کمیته امداد به اقشار ضعیف و نیازمند جامعه عنوان کرد: کارکنان کمیته امداد با فقیرترین و ضعیف‌ترین قشر جامعه در ارتباط هستند و کار آن‌ها در این نهاد بدون شک دارای اجر و ثواب بالایی است .

وی افزود: کمیته امداد در کنار ارائه خدمات به مددجویان از طریق توجه به مسائل اجتماعی و فرهنگی، به کاهش آسیب‌های اجتماعی آنها کمک می‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه نمایندگان در مجلس شورای اسلامی آمادگی حمایت از هرگونه برنامه در زمینه کمک به بهبود وضعیت نیازمندان جامعه هستیم.

وی ادامه داد: مجلس دهم بهترین و موثرترین برنامه و قوانین را در حمایت از اقشار ضعیف جامعه ارائه و به تصویب رسانده است و در زمینه کمک به رفع فقر مطلق برنامه‌های خوبی همچون افزایش قابل‌توجه مستمری‌ مددجویان نهادهای حمایتی نسبت به دوره‌های قبلی ارائه داده است.

دکتر فرشادان افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی و تورم موجود، نیاز است که قوانین حمایتی بیشتری در زمینه رفع فقر مطلق تصویب و اجرا شود.

انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید