امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۷
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۴۳۲
گزارشگر : ۹۵
با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام شد؛

پرداخت سه میلیارد تومان وام قرض الحسنه به نیازمندان کرمانشاهی

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۳۷

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: طی انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران در نیمه نخست امسال بیش از سه میلیارد تومان وام به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری این نهاد با بانک قرض الحسنه مهر ایران، گفت: کمیته امداد بخشی از درخواست های مردمی مبنی بر دریافت وام قرض الحسنه را به این بانک تقدیم کرده است.

عسگری افزود: براساس تفاهم نامه همکاری این نهاد با بانک مهر ایران، امسال از اعتبارات داخلی این بانک بیش از پنج میلیارد و 200 میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان اختصاص خواهد یافت.

وی با یادآوری اینکه بانک مهر ایران سه میلیارد تومان از این اعتبار را در نیمه نخست امسال به نیازمندان پرداخت کرده، بیان کرد: این وام ها در سرفصل های اشتغال زایی، کارگشایی و ودیعه مسکن به مددجویان تعلق گرفته است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین امسال از اعتبارات داخلی این نهاد نیز سه هزار و 537 فقره وام قرض الحسنه با اعتبار 20 میلیارد و 542 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت در استان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید