امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۴۳۰
گزارشگر : ۹۵
در نیمه نخست امسال؛

دو هزار مددجوی کرمانشاهی به مشهد مقدس مشرف شدند

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۳۲

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در نیمه نخست امسال بیش از دو هزار و 330 مددجوی کرمانشاهی به مشهد مقدس مشرف شده اند، گفت: از این تعداد 450 مددجو با کمک خیران نیک اندیش برای اولین بار راهی این سفر زیارتی شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه بیش از دو هزار و 330 مددجوی کرمانشاهی راهی سفر زیارتی مشهد الرضا (ع) شده اند.

جمشیدی با بیان اینکه از این تعداد هزار و 880 مادر و دختر دانش آموز تحت حمایت این نهاد در قالب اردوهای زیارتی و با اعتبارات دولتی به مشهد الرضا (ع) اعزام شده اند.

وی با اشاره به اجرای طرح شوق زیارت در این نهاد، ادامه داد: طرح شوق زیارت با هدف اعزام مددجویان به ویژه افراد زیارت اولی به سفرهای زیارتی با مشارکت خیران نیک اندیش اجرا می شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: همچنین امسال 450 نفر از مددجویان تحت حمایت با مشارکت نیکوکاران در طرح شوق زیارت به سفر معنوی مشهد مقدس اعزام شده اند.

کامیار جمشیدی تصریح کرد: خیران برای مشارکت در طرح شوق زیارت می توانند به دفاتر کمیته امداد یا سایت الکترونیکی http://shogheziarat.emdad.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید