امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۱۴۲۳
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

هزینه کرد 130 میلیون تومانی برای دانش آموزان نیازمند

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید 130 میلیون تومان از محل منابع دولتی این نهاد، برای دانش آموزان نیازمندان تحت حمایت هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه در ابتدای مهرماه امسال، شش هزار دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد سال تحصیلی جدید خود را آغاز کردند، ادامه داد: تاکنون 130 میلیون تومان از محل منابع دولتی این نهاد برای این دانش آموزان هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: بخشی از این کمک‌ها در قالب خرید لوازم‌التحریر شامل کیف، کفش، فرم مدارس هزینه شده و بخشی نیز برای هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزان و هزینه‌های جانبی تحصیلی آن‌ها پیش‌بینی‌شده است.
الهی راد در ادامه به دانشجویان تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و افزود: ابتدای مهرماه امسال حدود 800 دانشجو از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان خراسان شمالی، تحصیل خود را در مقاطع، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتر آغاز کردند.
وی افزود: بیش 217 نفر از این دانش جویان در دانشگاه‌های دولتی و باقی‌مانده نیز در دانشگاه‌های غیردولتی تحصیل می‌کنند.
 وی میزان اعتبار پیش‌بینی‌شده برای پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه‌های غیردولتی را طی سال 98 بیش از 285 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: علاوه بر این 35 میلیون تومان نیز برای کمک‌هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه‌های دولتی پیش‌بینی‌شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید