امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۱۴۲۰
گزارشگر : ۸۹

مردم چهارمحال و بختیاری 2 میلیارد و 200 میلیون تومان صدقه دادند

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۰

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 6 ماهه نخست امسال مردم نیکوکار استان 2 میلیارد و 222 میلیون تومان صدقه دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نجف علی حیدری بیان کرد: کمک‌های مردم خیر و نیکوکار استان در قالب صدقات در هر شهرستان عیناً برای نیازمندان همان شهرستان هزینه می‌شود.

وی با اشاره به ارائه خدمات مختلف به نیازمندان از محل صدقات مردم نیکوکار استان افزود: 28 درصد از مجموع صدقات مردم استان به تعمیر، تکمیل و احداث مسکن روستایی و شهری مددجویان کمیته امداد استان اختصاص یافته است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به اختصاص بخشی از صدقات مردمی به حوزه بهداشت و درمان مطرح کرد: 10 درصد از صدقات درزمینه کمک به پرداخت فرانشیز، خدمات ویژه درمان و نیازهای بهداشتی نیازمندان پرداخت می‌شود.

حیدری ادامه داد: صدقات پرداختی مردم استان در راستای کمک به نیازمندان، ارائه خدمات ویژه به سالمندان، پرداخت کمک‌های موردی به نیازمندان، تأمین لوازم ضروری مددجویان و کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد اختصاص می‌یابد.

وی بابیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به هنگام در بین جوانان از اهداف این نهاد است گفت: 10 درصد از صدقات پرداختی مردم استان در راستای کمک به امر ازدواج نیازمندان اختصاص‌یافته است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به روش‌های نوین و آسان پرداخت کمک‌های مردمی به‌ویژه در حوزه صدقات گفت: عموم مردم و خیران نیکوکار برای افزایش ضریب امنیت و سرعت در خدمت‌رسانی به نیازمندان می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی پرداخت #038*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه خود و یا ارسال عدد سه به سامانه الکترونیکی 30003333 و نصب برنامه آپ در هر زمان و مکانی کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان مناطق انتخابی خود برسانند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید