امروز پنج شنبه ,۲۶ تیر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۱۴۱۱
گزارشگر : ۷۷

ساخت 120 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده سمیرم

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۴

منزل مسکونی 120 خانوار نیازمندسمیرمی در سیلاب‌های بهار امسال آسیب دید که با همکاری کمیته امداد استان اصفهان و خیران در حال بازسازی و احداث هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباسعلی زارعان، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه 120 خانوار از نیازمندان و مددجویان سمیرمی در سیلاب‌های بهار امسال دچار خسارت‌های اساسی شدند، گفت: از زمان وقوع این حادثه طبیعی تمام امکانات کمیته امداد در سمیرم برای سامان دادن مجدد به زندگی این نیازمندان به کار گرفته شد.

وی ادامه داد: برای هم‌افزایی در روند بازسازی و احداث 120 واحد مسکن مددجویی آسیب‌دیده با انجمن خیریه مسکن‌ساز مهر تفاهم‌نامه همکاری امضا شدکه بر اساس آن این خیریه یک میلیارد تومان به ساخت منازل مسکونی این نیازمندان کمک می‌کند.

زارعان بابیان اینکه تاکنون عملیات بازسازی و ساخت 96 واحد مسکونی مددجویی شروع‌شده است، گفت: تاکنون به هر خانوار 17 میلیون تومان کمک بلاعوض از محل اعتبارات ستاد حوادث غیرمترقبه و همچنین 2 تن سیمان از محل عنایات مقام معظم رهبری پرداخت‌شده است و مابقی هزینه‌های مربوط به ساخت نیز باهم افزایی کمیته امداد، خیران و نیکوکاران تأمین خواهد شد.

وی یادآور شد: علاوه بر بازسازی و احداث منازل مددجویی آسیب‌دیده تاکنون 600 میلیون تومان لوازم ضروری زندگی نیز به این خانوارها اهداشده است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید