امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۲
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۱۴۰۹
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

پرداخت 2816 مورد تسهیلات به مددجویان زنجانی

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۵۲

بیش از 14 میلیارد و 73 میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال، کارگشایی و مسکن از ابتدای امسال تاکنون از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در بازدید از صندوق امداد ولایت با اشاره به اینکه راهبرد این نهاد بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در دو محور مهم تعیین شده است، گفت: توانمندسازی جامعه هدف و ایجاد درآمد باثبات و پایدار برای مددجویان تحت حمایت از راهبردهای مهم کمیته امداد بوده و صندوق امداد ولایت نقش مهمی در این بخش دارد.

وی با تأکید بر اینکه چابکی و چالاکی در فرآیند خدمت‌رسانی در صندوق امداد ولایت باهدف تسهیل گری و سرعت بخشی در خدمت‌رسانی به جامعه هدف این نهاد باید بالا باشد، افزود: همین رویکرد موجب افزایش قدرت پرداخت تسهیلات و تقویت صندوق امداد ولایت و افزایش منابع آن برای پیشگیری از ایجاد صف انتظار در این بخش می‌شود.

صفری بابیان اینکه از مهم‌ترین راهکارهای افزایش منابع صندوق امداد ولایت در کنار توجه به جذب سپرده خیران، پیگیری مناسب اقساط معوقه و بستری سازی برای جاری شدن آن در فرآیند خدمت‌رسانی است، ادامه داد: بر اساس ارزیابی انجام‌شده از طریق دفتر مرکزی صندوق امداد ولایت، استان زنجان در رتبه هفتم کشوری در وصول اقساط بوده ولی به‌منظور افزایش منابع برای پرداخت تسهیلات به جامعه هدف، وصول اقساط باید باقدرت بیشتری پیگیری شود.

وی در ادامه به کارکردهای اثربخش صندوق امداد ولایت در حوزه خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اشاره کرد و گفت: با افزایش منابع و فعالیت‌های اثربخش صورت گرفته در حوزه پرداخت تسهیلات، دو هزار و 816 مورد خدمت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به‌صورت معوض از طریق این صندوق از ابتدای امسال تاکنون ارائه شده است.

صفری از برچیده شدن صف انتظار در بخش پرداخت تسهیلات ضروری و کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان نیز اشاره کرد و ادامه داد: بیش از 14 میلیارد و 73 میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال، کارگشایی و مسکن از ابتدای امسال تاکنون از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده و هیچ مددجوی پشت نوبت دریافت این خدمت در استان زنجان وجود ندارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید