امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۱۴۰۸
گزارشگر : ۸۴
در 6 ماهه سال جاری:

سمنانی‌ها 56 میلیون تومان صدقه به روش نوین پرداخت کردند

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۷

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان در 6 ‌ماهه سال جاری دو میلیارد و 900 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این مجموع 56 میلیون تومان از طریق کد دستوری با تلفن همراه و در بستر فناوری بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه بیش از ۹۰ هزار از خانوارهای استان سمنان مشترک خانگی صندوق‌های صدقه کمیته امداد استان سمنان هستند افزود: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های تأمین جهیزیه، هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.

محسن مسعودیان راد با تأکید بر پیشرفت‌های فناوری بر بستر پرداخت صدقه به روش‌های نوین افزود: پرداخت صدقه به روش الکترونیکی کاهش هزینه‌های جمع‌آوری صدقه از صندوق‌های صدقه، افزایش سرعت در پرداخت و اطمینان را به همراه دارد.

مدیرکل کمیته  امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان در شش ‌ماهه سال جاری دو میلیارد و 900 میلیون تومان  صدقه پرداخت کردند که از این مجموع 56  میلیون و 400 هزار تومان از طریق کد دستوری با تلفن همراه و در بستر فناوری بوده است.

مسعودیان راد شهرستان سمنان  را با پرداخت 563 میلیون تومان صدقه در شش‌ماهه نخست سال جاری پیشتاز برشمرد و گفت: شهرستان شاهرود با مشارکت 441 میلیون تومانی و مردم  گرمسار با 232 میلیون تومان  در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت#۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند یادآور شد: پرداخت صدقه از طریق اپلیکیشن سکه راه دیگر از مشارکت در این امر پسندیده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید