امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۴۰۲
گزارشگر : ۹۵
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه مطرح کرد؛

اختصاص 523 میلیون تومان از صدقات مردمی به تامین کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان مددجو

(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۲۱

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید دو میلیارد و 587 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت پرداخت شده است، گفت: 523 میلیون تومان از این میزان کمک هزینه از محل صدقات و کمک های مردمی تامین شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته  امداد هرساله در آستانه سال تحصیلی جدید به دانش آموزان تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند.

رخصی با بیان اینکه این کمک هزینه به صورت متغیر با توجه به محرومیت محل سکونت دانش آموزان و مقطع تحصیلی آنان پرداخت می شود، افزود: پیش از شروع آغاز سال تحصیلی جدید سال جاری حدود 13 هزار دانش آموز مددجو در استان از کمک هزینه تحصیلی بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه امسال دو میلیارد و 587 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت در استان پرداخت شده است، ادامه داد: 523 میلیون تومان از این میزان کمک هزینه از محل صدقات و کمک های مردمی تامین شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: باقی کمک هزینه تحصیلی پرداختی به دانش آموزان نیازمند از محل اعتبارات داخلی این نهاد تامین شده است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید