امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۷
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۱۳۹۹
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

ایجاد 1375 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد از ابتدای سال جاری

(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون هزار و 375 فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان ایجادشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد، بابیان اینکه از ابتدای سال تاکنون هزار و 375 طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است، افزود: طی امسال 53 میلیارد و 169 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان متقاضی پرداخت‌شده است.
وی بیان کرد: از مجموع طرح‌های اجراشده 150 طرح بااعتبار سه میلیارد و 212 میلیون تومان از محل منابع امدادی و 504 طرح اشتغال نیز بااعتبار حدود 14 میلیارد تومان نیز از محل منابع بانکی (تبصره 16) ایجادشده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی به طرح‌های ایجادشده در روستاهای سطح استان نیز اشاره کرد و یادآور شد: 721 طرح نیز بااعتبار 36 میلیارد تومان از محل اشتغال پایدار روستایی اجراشده است.
الهی راد در ادامه تقویت اقتصاد خانواده با اجرای طرح‌های اشتغال را اصلی‌ترین برنامه کمیته امداد استان خراسان شمالی برای توانمندسازی مددجویان عنوان کرد.
 وی بابیان اینکه کمیته امداد در سال جاری فعالیت‌های گسترده‌ای را در خصوص توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت در برنامه خود دارد و آموزش‌های خود را به سمت و سویی پیش می‌برد که به تولید و اشتغال برای مددجویان منجر شود، یادآور شد: کمیته امداد خراسان شمالی طی امسال برای هزار و 307 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد دوره آموزشی برگزار کرده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید