امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۱۳۸۴
گزارشگر : ۹۶

بازسازی و نوسازی منازل مددجویان آسیب‌دیده از سیل و بارندگی

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۵۱

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان گفت: کمیته امداد برای تعمیر و احداث منزل مددجویان آسیب‌دیده از سیل وام‌های بلاعوض پرداخت کرده و ساخت و تعمیر خانه‌های این عزیزان در حال اتمام است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود فیضی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان، ارائه خدمات مسکن را امری جدی و اساسی در کمیته امداد عنوان کرد و گفت: این نهاد سعی دارد از تمام ظرفیت‌ها برای رفع این نیاز مددجویان استفاده کند.
فیضی بیان کرد: از ابتدای سال جاری 406 واحد روستایی و چهار واحد شهری برای مددجویانی که منزل مسکونی آن‌ها در اثر بارندگی و سیل ابتدای سال از بین رفته بود احداث کرده است.
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان گفت: در سال 98 و پس از بلایای طبیعی که برای برخی از هم‌وطنان مشکلات معیشتی و سختی‌هایی ایجاد کرد، این نهاد 20 واحد شهری و 164 واحد روستایی را نیز تعمیر کرده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 40 میلیون تومان وام بنیاد مسکن، 16 میلیون تومان وام بلاعوض دولتی و 160 کیسه سیمان به هر واحد از سمت دولت پرداخت‌شده است، گفت: کمیته امداد نیز برای تکمیل احداث هر واحد مسکونی 10 میلیون تومان به‌صورت بلاعوض به مددجویان عزیز پرداخت کرده است.
محمود فیضی به مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خیران مسکن‌ساز در ساخت مسکن محرومان اشاره و این مهم را ازجمله خدمات ماندگار برای مردم دانست و افزود: برای تعمیرات مسکن‌های آسیب‌دیده از سیل کمیته امداد یک‌میلیون و 500 هزار تومان وام بلاعوض و بنیاد مسکن 15 میلیون تومان وام پرداخت می‌کند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید