امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۱۳۷۹
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبرداد؛

اعزام 320 مادر و دختر تحت حمایت به مشهد مقدس

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۷

320 نفر از مادران و دختران غیر محصل تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با کمک خیران به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بوالحسنی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان با بیان اینکه اعزام مددجویان و فرزندان آنها به اردوهای تفریحی از برنامه‌های کمیته امداد است، گفت: 320 نفر از مادران و دختران غیر محصل تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با کمک خیران به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
وی افزود: این افراد به مدت 6 روز به این سفر زیارتی و تفریحی اعزام شدند و برای این منظور 192 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی اضافه کرد: اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اردوهای زیارتی ، فرهنگی و تربیتی با هدف تعمیق و نهادینه کردن باورهای دینی از اقدامات حوزه فرهنگی کمیته امداداست.
معاون فرهنگی امداد استان در پایان گفت: فراهم کردن تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش‎آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی ، برگزاری اردوهای آموزشی و تلاش جهت رشد و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی با برگزاری کلاس های آموزشی، انجام کارهای هنری، برگزاری مراسم، مجالس‌ و ارائه مشاوره و راهنمایی از دیگرفعالیت‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد است.
انتهای پیامپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید