امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۹
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۱۳۷۸
گزارشگر : ۲۷
در شش ماهه ابتدایی سال 98

1358 مورد خدمت حقوقی به مددجویان استان فارس ارائه شد

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۴۹

در 6 ماهه ابتدایی امسال 1358 مورد خدمت حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس ارائه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس هدف از ارائه خدمات حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد را حل مشکلات حقوقی آنان برشمرد و گفت: قرارداد، مشاوره، اظهارنامه حقوقی، دادخواست و شکوائیه، لایحه دفاعی، شرکت در جلسات دادرسی و برگزاری دوره‌های آموزشی در سطح استان فارس از فعالیت‌های اداره حقوقی کمیته امداد استان فارس است.
بذرافشان اضافه کرد: بیشترین خدمات ارائه‌شده توسط اداره حقوقی کمیته امداد فارس به مددجویان در سال جاری، بررسی وتنظیم قرارداد، پیگیری پرونده‌های دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده و مشاوره حقوقی بوده است.
او در ادامه اعلام کرد: در حال حاضر 3 شعبه حل اختلاف و 145 وکیل در سراسر استان به‌صورت رایگان و باهدف حل مشکلات حقوقی مددجویان با کمیته امداد فارس همکاری می کنند.
مدیر کل امداد فارس یادآور شد: 172مورد لایحه دفاعیه برای ارائه به مراجع قضایی، 160 دادخواست و 12 شکوائیه و انجام 194 مورد مشاوره حقوقی به مددجویان از اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در 6 ماهه سال جاری است.
بذرافشان افزود: تعداد 372 مورد استعلام و اظهارنامه حقوقی، 254 مورد تنظیم قرارداد و جمعا 1358 مورد خدمت حقوقی در سال جاری به مددجویان ارائه شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید