امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۱۳۷۷
گزارشگر : ۷۷
فرمانده انتظامی استان اصفهان:

رسیدگی به نیازمندان خدمت به امنیت جامعه است

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۷

فرمانده انتظامی استان اصفهان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان گفت: رسیدگی به نیازمندان خدمت به امنیت جامعه است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد اصفهان و سردار مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

سردار مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهان در این دیدار همکاری با کمیته امداد را علاوه بر کسب ثواب و حسنات فردی دارای کارکردهای اجتماعی معرفی کرد و خاطرنشان ساخت: رسیدگی به نیازمندان خدمت به امنیت جامعه است.

وی با اعلام آمادگی برای همکاری با کمیته امداد در زمینه نظارت بر فعالان عرصه خیر و احسان، گفت: این اقدامات باعث افزایش اعتماد عمومی نسبت به نهادهای متولی جمع‌آوری و توزیع کمک‌ها و وجوهات مردمی خواهد شد.

این مقام انتظامی با تشکر از همکاری کمیته امداد در زمینه حمایت از سربازان وظیفه نیازمند، تأکید کرد: جوانی که عزت‌نفس و کرامتش جریحه‌دار شده باشد می‌تواند به هر نوع جرم و جنایتی مبادرت کند و حفظ کرامت انسان‌ها و به‌ویژه جوانان باعث جلوگیری از رشد جرائم می‌شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در این نشست با قدردانی همکاری نیروی انتظامی با این نهاد، گفت: تلاش برای ارتقا وضعیت نیازمندان جامعه وظیفه‌ای همگانی و حرکت در این مسیر به هر شکلی قابل‌تقدیر است.

وی با اشاره به همکاری نیروی انتظامی با کمیته امداد در زمینه ساماندهی جمع‌آوری زکات فطره ماه مبارک رمضان امسال، گفت: این همکاری باعث کاهش چشمگیر صندوق‌های جمع‌آوری وجوهات با هویت مشکوک در ماه رمضان امسال شد.

متین پور بابیان اینکه بیش از 104 هزار خانوار در سراسر استان تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، گفت: کمیته امداد بزرگ‌ترین نهاد متولی امور نیازمندان است و به دلیل تجربه و گستردگی ساختارهای خود امکان راهبری و نظارت بر عملکرد فعالان عرصه خیر و احسان در استان را دارد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید