امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۱۳۵۹
گزارشگر : ۹۰
معاون‌اشتغال‌ و خودکفایی کمیته‌ امداد استان‌ مرکزی خبر داد؛

انجام بیش از 16 هزار نظارت‌ فنی و کارشناسی از طرح‌های اشتغال مدد‌جویی

(سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۱

کارشناسان حوزه‌ اشتغال کمیته‌ امداد استان‌ مرکزی و ناظران بخش‌ خصوصی در 6 ماهه نخست سال جاری 16 هزار و 215 نظارت فنی و کارشناسی از طرح‌های اشتغال جاری مددجویان تحت حمایت انجام دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید مشهدی ،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه یکی از امتیازات طرح‌های اشتغال کمیته امداد بازدید ، نظارت فنی و کارشناسی است، گفت: اجرای بازدید های فنی از طرح‌های اشتغال از اتلاف وقت و هزینه مجریان جلوگیری کرده و می تواند به تسهیل شرایط برای توانمند سازی خانواده ها کمک کند.
وی افزود: کارشناسان حوزه‌اشتغال کمیته‌امداد استان‌مرکزی و ناظران بخش‌خصوصی در 6ماهه نخست سال جاری 16 هزار و 215 نظارت فنی و کارشناسی از طرح‌های اشتغال جاری مددجویان تحت حمایت انجام دادند.
وی با اشاره به اینکه بازدید، نظارت فنی و کارشناسی قبل، حین و بعد از اجرای طرح‌های اشتغال جاری مددجویان تحت حمایت می تواند گام موثری در توانمندسازی اقتصادی خانوار‌های تحت ‌حمایت است، مطرح‌کرد:در مدت مشابه سال قبل 14 هزارو 72 نظارت بر طرح‌های اشتغال انجام شده است.
مشهدی کمک به ایجاد اشتغال پایدار، مولد و درآمد زا را از اهداف نظارت در واحد اشتغال عنوان کرد وافزود:  پیشگیری از انحراف سرمایه تحویلی به مددجویان، کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان شاغل، ارتقای سطح علمی و آگاهی مجریان طرح های اشتغال از طریق آموزش چهره به چهره توسط ناظرین فنی، پیشگیری از بروز خسارت به طرح‌های اشتغال، آموزش بیمه و بازاریابی محصولات مددجویان از نقاط قوت بازدیدهای فنی و کارشناسی است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید