امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۱۳۵۵
گزارشگر : ۸۵
از ابتدای ماه محرم تاکنون؛

1050 نیکوکار از 1100 کودک نیازمند در استان حمایت کردند

(سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۱۶

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون، هزار و 50 هزار نیکوکار از هزار و 100 فرزند مشمول طرح های اکرام ایتام و محسنین که تحت حمایت کمیته امداد استان هستند، حمایت های معنوی و مادی کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن اسلامی با اعلام اینکه اکنون حدود 23 هزار فرزند یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند، افزود: این نهاد در جهت اجرای طرح اکرام ایتام تلاش کرده تا با جذب حامیان جدید، فرزندان یتیم و محسنین را در سرفصل‌های بهبود وضعیت معیشتی، درمانی و تحصیلی تقویت کند و با مشارکت پدران و مادران معنوی مشکلات آنها را رفع کند.
وی با بیان اینکه با حداقل ماهیانه 50 هزار تومان می توان حمایت از یک فرزند یتیم و یا محسنین را عهده دار شد، افزود: از ابتدای ماه محرم تاکنون هزار و 50 نیکوکار با حمایت از فرزندان یتیم و محسنین 55 میلیون تومان به حساب آنها واریز کردند.
اسلامی ادامه داد: فرزندان معنوی مورد سرپرستی این نیکوکاران شامل 605 یتیم و 495 محسنین می شود.
وی اعلام کرد: مردم استان می‌توانند با مشارکت در طرح‌های اکرام، علاوه بر رفع نیازهای کودکان یتیم و فرزندان محسنین، درمسایل عاطفی آنان نیز سهیم باشند.
اسلامی یادآور شد: مردم استان می‌توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد، از طریق شماره گیری کد دستوری # 051 * 8877 *، مراجعه به سایت emdad.ir  و پرداخت از طریق خودپردازها، در این عمل خداپسندانه کمک به کودکان نیازمندو مددجویان مشارکت و همکاری داشته باشند.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید