امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۸
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۱۲۶۶
گزارشگر : ۹۸

شهردار کرج رئیس مرکز نیکوکاری شهر شد

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۸

مرکز نیکوکاری شهر باهدف توسعه امور نیکوکاری و مبارزه با پدیده شوم فقر از طریق هم‌افزایی و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات شهری افتتاح و شهردار کرج به‌عنوان رئیس هیات عامل " مرکز نیکوکاری شهر " معرفی شد.

 
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس کمالی زاده شهردار کرج و رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری شهر در مراسم افتتاح این مرکز با تأکید بر لزوم تمرکز امکانات شهری برای رفع نیازهای شهروندان گفت: در مرکز نیکوکاری شهر امیدواریم با کمک رئیس و اعضای محترم شورای شهر کرج علاوه بر خدمت‌رسانی به شهروندان نیازمند، ضمن مبارزه با پدیده شوم فقر بتوانیم در مقوله نیکوکاری ارزش‌آفرینی کنیم.
مهندس سلیم نژاد رئیس شورای شهر کرج نیز در این مراسم با تشکر از مدیریت شهری کرج در احداث و بهره‌برداری پارک و فضای سبز در مناطق محروم گفت: انتظار داریم با کمک کمیته امداد امام (ره) البرز و مرکز نیکوکاری شهر در دو موضوع مبارزه با مقوله تکدی‌گری و برچیدن آن از چهره شهر و همچنین کمک به بازگشت دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل به علت فقر و محرومیت در مسیر علم‌آموزی گام‌های مؤثری برداشته شود.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در این برنامه با ابراز خرسندی از اینکه شخص مهندس کمالی زاده، شهردار کرج ریاست هیئت عامل مرکز نیکوکاری شهر را بر عهده گرفتند، این موضوع را ضمن تبریک به شهروندان کرجی نویدبخش برکات برای شهر دانست و گفت: در ایام کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده شاهد جوشش فطری خیر و احسان در کرج بودیم و امیدواریم در افقی روشن در آینده بتوانیم یاری کننده نیازمندان سایر شهرهای استان ‌ها باشیم.
وی با اشاره به تجربه موفق جذب کمک‌های مردمی از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری افزود: آماده هستیم تمامی امکانات این نهاد را با مجموعه شهرداری کرج و مرکز نیکوکاری شهر هم‌افزایی کنیم و در جهت اشتغال و توانمندسازی محرومان و تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند اقدامات موثری را انجام دهیم.
محمدی فرد خاطرنشان کرد: کرج اولین کلان‌شهر کشور است که مرکز نیکوکاری شهر در مجموعه شهرداری راه‌اندازی شده که نمادی عملی از پذیرش مسئولیتهای اجتماعی می باشد . امیدواریم این الگوی موفق در آینده به سایر شهرهای کشور تسرّی پیدا کند.
 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید