امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۱۲۶۰
گزارشگر : ۷۷
رئیس کمیته امداد اداره سمیرم خبر داد؛

اهدای 600 میلیون تومان لوازم خانگی به مددجویان سیل‌زده سمیرمی

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۳۱

رئیس کمیته امداد اداره سمیرم از توزیع 600 میلیون تومان لوازم خانگی در میان 100خانوار مددجوی سمیرمی که در سیلاب‌های بهار امسال خسارت دیدند، خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیقربان افشاری، رئیس کمیته امداد اداره سمیرم بابیان اینکه سیلاب‌های بهار امسال به 120 خانوار سمیرمی تحت حمایت کمیته امداد خسارت وارد کرد، گفت: بر اساس اولویت‌بندی و نیازسنجی‌های صورت گرفته توسط این اداره، 100 سری لوازم‌خانگی شامل یخچال، اجاق‌گاز، فرش و دوتخته پتو به خانوارهای تحت حمایتی که آسیب بیشتری دیده بودند اهدا شد.

وی ارزش اقلام توزیع‌شده را بیش از 600 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: هر بسته اهداشده از این لوازم‌خانگی شش میلیون تومان ارزش داشت.

افشاری خاطرنشان ساخت: این لوازم‌خانگی با استفاده از منابع دولتی و کمک‌های نیکوکاران و خیران  خریداری و در میان مددجویان سمیرمی سیل‌زده توزیع شد.

رئیس کمیته امداد اداره سمیرم با دعوت از خیران و نیکوکاران برای کمک به نیازمندان سمیرمی، تأکید کرد: کمک مؤثر به خانوارهای تحت حمایت در این منطقه بدون مشارکت مردم سخت و کند خواهد بود و همشهریان عزیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir و یا شماره‌گیری #031*8877* همراه و همیار کمیته امداد در راستای کمک به نیازمندان باشند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید