امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۱۲۳۵
گزارشگر : ۷۷

اجرای 208 طرح اشتغال مددجویی با الگوی راهبران شغلی

(سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۸

قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان: 208 طرح اشتغال مددجویی در سال جاری با همکاری 39 راهبر شغلی به مرحله اجرا رسیده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه مدیریت یک کسب‌وکار از تولید تا بازاریابی و فروش از عهده بسیاری از افراد خارج است، گفت: قرار گرفتن مجری طرح اشتغال کمیته امداد در یک جایگاه مشخص از  زنجیره تولید، بازاریابی، توزیع و فروش می‌تواند به موفقیت بیشتر طرح‌های اشتغال مددجویان کمک کند.

وی افزود: همکاری با کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای موفق به‌عنوان راهبران شغلی مددجویان طرحی است که در کمیته امداد اصفهان با جدیت پیگیری می‌شود.

زارع بابیان اینکه 39 راهبر شغلی در حال حاضر با کمیته امداد اصفهان همکاری می‌کنند، گفت: 208 طرح اشتغال در سال جاری با همکاری این راهبران توسط مددجویان تحت حمایت به مرحله اجرا رسیده است.
قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان خاطرنشان ساخت: قالیبافی، تولید شمع، چرم‌دوزی، میناکاری و فیروزه کوبی شغل‌هایی هستند که بیشترین طرح اشتغال مددجویی با الگوی راهبران شغلی در زمینه آن‌ها اجراشده است.

وی کمیته امداد را یکی از قدیمی‌ترین راهبران شغلی کشور در چهار دهه اخیر معرفی کرد و گفت: طرح‌های قالیبافی این نهاد که از ابتدای شکل‌گیری کمیته امداد اجرایی شدند از موفق‌ترین نمونه‌های راهبری شغلی در کشور بوده و هستند و امیدواریم این موفقیت با تحقق الگوی راهبران شغلی در کسب‌وکارهای بیشتری به نفع مددجویان و جامعه تحت حمایت این نهاد تکرار شود

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید