امروز شنبه ,۲۳ آذر ۱۳۹۸
شنبه / ۱۳ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۱۱۵۳
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه اعلام کرد؛

توزیع لوازم‌التحریر بین دانش آموزان مناطق روستایی شهرستان میرجاوه

(شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۸

رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت: لوازم تحریر بین دانش‌آموزان مناطق روستایی پشت خط، محل قدیم و سیصد دستگاه شهرستان میرجاوه توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد, منصور نورا، رییس کمیته امداد شهرستان قصرقند گفت: امسال جشن عاطفه در دو مرحله طی روزهای هفتم و هشتم شهریور ماه و همچنین ۱۰ مهرماه با هدف تقسیم شادی ها با یکدیگر و کمک به دانش آموزان نیازمند برگزار شده است.

وی افزود: مشارکت دانش آموزان و خانواده ها در جشن عاطفه ها همه ساله از نیمه دوم شهریور ماه تا نیمه اول مهرماه  و آغاز سال تحصیلی در مدارس برنامه ریزی شده است و این کمک‌ها بلافاصله در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.

رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه ضمن تقدیر و تشکر از کمک‌های دانش آموزان و خانواده‌های آنها در جشن عاطفه ها، ادامه داد: کمک به همنوع از آموزه های مهم اسلامی بوده که بسیار نسبت به آن سفارش شده است.

نورا یادآور شد: امسال برای جمع آوری کمک‌های دانش آموزان و خانواده‌های آنها پاکت های مربوط از طریق مدارس توزیع شده تا کمک‌های نقدی خود را داخل آن قرار داده  و به مدرسه تحویل دهند.

وی اظهار کرد: امید است بتوانیم در مهر ماه سالجاری برای همه دانش آموزان نیازمند و تحت حمایت کمیته امداد بسته تحصیلی فراهم کرده تا دانش آموزی نداشته باشیم که به دلیل نداشتن امکانات اولیه از تحصیل بازماند.

رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت: :  دهم مهر ماه سال جاری در سراسر کشور زنگ عاطفه ها با شعار « با رنگ مهر رویایی را بسازیم» نواخته شد و مردم نیک اندیش و دانش آموزان صحنه های همدلی و همیاری را به نمایش گذاشته اند.

انتهای پیام

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید