امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۱۰۹۷
گزارشگر : ۸۹

زنگ جشن عاطفه‌ها در 2400 مدرسه چهارمحال و بختیاری نواخته شد

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۲۰

زنگ جشن عاطفه‌ها با حضور دانش‌آموزان و مسئولان استانی در 2400 مدرسه چهارمحال و بختیاری نواخته شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور در مراسم آغاز مرحله جشن عاطفه‌ها بیان کرد: 5674 دانش‌آموز و دانشجوی استان تحت حمایت این نهاد هستند که کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها زمینه‌ساز ادامه تحصیل و رشد و بالندگی این افراد می‌شود.

وی در خطاب به دانش‌آموزان افزود: برخی از هم‌سالان شما به دلایل مختلف دارای مشکلات مالی هستند و از تحصیل باز می‌مانند اما با کمک‌های شما رؤیای رفتن به مدرسه برای آنها نیز محقق می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به توزیع 132 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در مدارس سراسر استان ادامه داد: کمک‌های جمع‌آوری شده در کوتاه‌ترین زمان در بین دانش‌آموزان نیازمند همان مدارس اهدا می‌شود و در مدارس برخوردار نیز این کمک‌ها در اختیار دانش‌آموزان نیازمند همان مناطق قرار می‌گیرد.

ملک پور بابیان اینکه تمامی ادارات کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم هستند خاطرنشان کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها مردم نوع‌دوست استان ۹۵۳ میلیون تومان کمک کرده‌اند.

شایان ذکر است، شماره‌حساب ۰۱۱۲۵۸۱۲۶۲۰۰۳ نزد بانک ملی، شماره‌حساب ۸۸۰۳۱۸۵۵۸ نزد صندوق امداد ولایت و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ برای واریز وجوه نقدی مردم نیکوکار استان در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید