امروز پنج شنبه ,۲۱ آذر ۱۳۹۸
سه شنبه / ۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۱۰۴۴
گزارشگر : ۹۱
همزمان با برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها انجام شد

توزیع 150 هزار پاکت بین دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۷

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 150هزار عدد پاکت برای جمع آوری کمک دانش آموزان در مرحله دوم جشن عاطفه های در سطح مدارس این استان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی میرامامی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال با هماهنگی و برگزاری جلسات فی مابین اداره کل آموزش و پرورش ، سازمان دانش آموزی و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های تابعه 150 هزار پاکت در بین دانش آموزان این استان توزیع شد.

وی افزود: در این رابطه ضمن توجیه دانش آموزان به منظور ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری بین نسل‌های جوان و کمک و مساعدت به هم‌نوعانشان این تعداد پاکت در بین مدارس سطح استان توزیع شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: مرحله دوم جشن عاطفه ها به صورت نمادین فردا 10 مهرماه سال‌جاری همزمان با سراسر کشور  در سطح مدارس برخوردار این استان برگزار می شود.

میرامامی یادآور شد: پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های نقدی دانش آموزان به همنوعان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اقدام و پس از آن کمک های جمع‌آوری شده برای تهیه نیازهای تحصیلی برخی دانش آموزان نیازمند که از قبل توسط مدیران مدارس و آموزشگاه‌ها شناسایی شده اند با همکاری اداره کل آموزش و پرورش توزیع و تحویل خواهد شد.

وی اعلام کرد: امسال مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد در سطع شهر  و روز جمعه هشتم شهریور ماه پایگاه‌های مستقر در مصلی‌های نماز جمعه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار این استان کردند.

میرامامی یادآور شد: مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» فردا در مدارس برخوردار سراسر استان سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: این طرح با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، سازمان دانش آموزی وخیران  در سطح مدارس برخوردار سراسر این استان برگزار خواهد شد و کمک های جمع آوری شده توسط  اداره کل آموزش و پرورش این استان در اختیاز دانش آموزان نیازمند سطح این استان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به روش‌های پرداخت الکترونیکی کمک‌های نقدی جشن عاطفه‌ها، افزود: مردم سراسر استان سیستان و بلوچستان  می‌توانند کمک های نقدی خود را از طریق طریق شماره‌گیری کد #054*8877* ، تلفن گویای 096887 واریز به شماره کارت 6037991899960458 و شماره‌حساب 0107073434006 بانک ملی و یا مراجعه به سایت  emdad.ir پرداخت کنند.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید