امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
یکشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۰۹۸۵
گزارشگر : ۹۱
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان؛

مراسم ملی تجلیل از سالمندان تحت حمایت برگزار می شود

(یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: نهمین دوره برگزاری مراسم ملی تجلیل از سالمندان تحت حمایت به میزبانی شهرستان مشهد برگزار می‌شود

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا میری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: نهمین دوره برگزاری مراسم ملی تجلیل از سالمندان تحت حمایت با شعار سالمندی، تحرک و نشاط با رویکرد ارزش‌های دینی و با هدف تکریم  سالمندان برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: در این همایش باشکوه 50 نفر از سالمند موفق و نمونه تحت حمایت به نمایندگی از تمام سالمندان حضور پیدا کرده و از از برنامه های فرهنگی معنوی بارگاه منور امام هشتم(ع) بهره مند خواهند شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: ارائه خدمات همه‌جانبه مانند بهداشت و درمان، فرهنگی، کمک معیشت، سبد غذایی و غیره به سالمندان یکی از برنامه‌های اصلی این نهاد است که در این زمینه اهتمام ویژه برای خدمت رسانی به قشر سالمندان انجام شده است.

میری یادآور شد: به مناسبت هفته تکریم منزلت سالمند ویژه برنامه های مختلف برای سالمندان تحت حمایت توسط ادارات کمیته امداد شهرستان‌های مختلف این استان برگزار می شود.

وی گفت: تجلیل از سالمندان، ارایه خدمات بهداشتی و درمانی، برگزاری همایش های مختلف در شهرستان ها، ملاقات با سالمندان ، اردوهای سیاحتی و زیارتی از جمله برنامه های این هفته است.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: همایش پیاده روی ساحلی سالمندان در شهرستان کنارک، عیادت از سالمندان شهر اسپکه، تجلیل از سالمندان و تحویل سبد کالا در شهر بنت، برگزاری گردهمایی سالمندان در شهر راسک و پالایش سلامت سالمندان توسط کمیته امداد اداره سه شهرستان زاهدان از دیگر برنامه های این هفته است.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید