امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۰۹۷۰
گزارشگر : ۹۱
با هدف ارایه خدمات مطلوب و مناسب به مددجویان انجام شد

راه اندازی سامانه یکپارچه بودجه کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۴

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور ارایه خدمان مطلوب و مناسب سامانه یکپارچه بودجه کمیته امداد امام (ره) در راستای احکام برنامه ششم توسه این نهاد در تمام حوزه ها ایجاد شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا اکبرزاده دلیر، معاون اداری و مالی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان سیستان و بلوچستان از اداره‌کل کمیته امداد امام (ره) این استان گفت:  سامانه یکپارچه بودجه کمیته امداد امام (ره) در راستای احکام  برنامه ششم توسه این نهاد مبنی بر ارائه خدمات الکترونیکی در تمام حوزه ها ایجاد شده است.

وی افزود: پس از ابلاغ بودجه مصوب استان و دستورالعمل ارسالی از سوی دفتر مرکزی در سامانه بودجه کمیته امداد امام (ره) استان ثبت می شود که این سیستم دارای بخش های مختلف از قبیل زیرسیستم کنترل بودجه، دریافت، پرداخت، انبار، تدارکات، منابع انسانی و غیره است.

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: بودجه پس از ابلاغ از دفتر مرکزی به محض دریافت در سامانه بودجه ثبت و پس از تخصیص به حوزه ها، اعتبار مربوط در سطح ادارات کمیته امداد شهرستان های مختلف این استان توزیع و هزینه خواهد شد.

اکبرزاده دلیر ادامه داد: به منظور جذب بهینه اعتبارات نسبت به اولویت بندی فعالیت ها در تمام حوزه ها اقدام شده است و تلاش جدی و برنامه ریزی همه جانبه به منظور تخصیص به موقع اعتبارات به استان و ادارات تابعه صورت گرفته است.

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان یادآور شد:   در راستای ارایه خدمات بهینه و مناسب به مددجویان تحت حمایت احکام اجرایی برنامه ششم توسعه حوزه اداری و مالی این نهاد بمنظور تهیه برنامه عملیاتی و تنظیم برش سالیانه اهداف کمی پنج ساله ششم به شهرستان های این استان ارسال شده است.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید