امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۹۶۷
گزارشگر : ۸۹

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و بیمارستان هاجر

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۵۹

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و بیمارستان هاجر شهرکرد در راستای گسترش ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیازمندان به امضا رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و محمدعلی زمانی، رئیس بیمارستان هاجر شهرکرد به امضا رسیده است.

ملک پور ضمن تقدیر از کارکنان این بیمارستان در زمینه ارائه خدمات به بیماران نیازمند بیان کرد: ایجاد زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با کمترین هزینه به نیازمندان از رویکردهای مهم کمیته امداد است.

وی هدف از اجرای این تفاهم‌نامه را کاهش دغدغه خانواده بیماران نیازمند در زمینه تأمین مخارج درمان و تهیه دارو دانست و افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه چگونگی پرداخت کمک‌هزینه درمانی به مددجویان مشخص شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به هزینه‌های بالای درمان و تأمین داروی بیماران سرطانی گفت: کمک به کودکان مبتلا به سرطان بستری شده در بیمارستان هاجر از تعهدات این نهاد است.

محمدعلی زمانی، رئیس بیمارستان هاجر شهرکرد نیز در این مراسم با اشاره به رنج خانواده بیماران نیازمند در زمینه تأمین هزینه‌های درمانی بیان کرد: امیدواریم با اجرای این تفاهم‌نامه دغدغه خانواده‌های دارای بیمار در زمینه تأمین هزینه‌های درمانی کاهش یابد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید