امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۰۸۲۶
گزارشگر : ۳۸

اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم و صفر برای اطعام نیازمندان / مشارکت یک‌میلیاردی تومانی مردم هرمزگان در طرح «احسان حسینی»

(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون مردم استان هرمزگان، یک میلیارد و 262 میلیون تومان در قالب طرح «احسان حسینی» برای اطعام نیازمندان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرداد تاجیک، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان از اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم و صفر و در بین هیئت‌های مذهبی خبر داد و گفت: این نهاد در ماه محرم و صفر آماده دریافت و توزیع نذورات عاشقان سیدالشهدا (ع) در بین محرومان و نیازمندان جامعه است و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند نذورات خود را برای کمک به نیازمندان واقعی به پایگاه‌های امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند.

وی افزود: از ابتدای ماه محرم تاکنون مردم استان هرمزگان، یک میلیارد و 262 میلیون تومان در قالب طرح «احسان حسینی» برای اطعام نیازمندان کمک کردند که 12 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

تاجیک گفت: طرح احسان حسینی تا پایان ماه با بهره‌گیری از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیئت‌های مذهبی و نیز نقش روحانیون، مبلغان و مداحان در ترغیب مردم به انجام کار خیر ادامه خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان تصریح کرد: هم‌زمان با ایام ماه محرم طرح احسان حسینی باهدف بهره‌گیری از فضای معنوی این ماه و ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیئت‌های مذهبی و به‌منظور ساماندهی نذورات مردمی جهت توزیع بین مستمندان واقعی جامعه و تقویت و تبیین فرهنگ انفاق و احسان اجرا می‌شود و مردم خیر استان می‌توانند با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی ۳۰۰۰7639 از طریق اپلیکیشین ناب و یا تلفن گویای 3288 نذورات نقدی خود را به نیازمندان اعطا کنند.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید