امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۰۷۳۷
گزارشگر : ۷۸

600 مدرسه برخوردار خراسان شمالی میزبان جشن عاطفه‌ها

(سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۲۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: امسال در استان 600 مدرسه برخوردار میزبان جشن عاطفه‌ها می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در حاشیه دیدار با مدیرکل آموزش‌وپرورش استان و جمعی از خیران بابیان اینکه مرحله دوم جشن سراسر عاطفه‌ها با رویکرد تأمین نیازهای دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند برگزار می‌شود، گفت: مرحله دوم این جشن در 10 مهرماه هم‌زمان با سراسر کشور برپا می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در 600 مدرسه برخوردار استان برگزار می‌شود، عنوان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه برای کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اهدا می‌شود و در مدارس برخوردار نیز این کمک‌ها به سایر آموزشگاه‌های روستایی و یا حاشیه شهرها منتقل می‌شوند.
الهی راد خاطرنشان کرد: برای مشارکت دانش آموزان در این جشن بیش از 75 هزار پاکت بین مدارس استان توزیع می‌شود که این پاکت‌ها در روز چهارشنبه 10 مهرماه جمع‌آوری و کمک‌های اهدایی بین محرومان توزیع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از پنج هزار و 500 دانش‌آموز و هزار و دانشجو از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند، افزود: 85 مرکز نیکوکاری مستقر در سطح دهستان‌های استان پذیرای کمک‌های خیران می‌باشند.
الهی راد اعتماد مردمی به کمیته امداد را سرمایه‌ای ارزشمند برای این نهاد دانست، گفت: در سایه این اعتماد است که مردم کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل کمیته امداد می‌دهند تا در اسرع وقت به دست نیازمندان برسد.
وی یادآور شد: مردم نوع‌دوست خراسان شمالی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها که در روز 7 و 8 شهریورماه برگزار شد، بیش از 400 میلیون تومان به محرومان کمک کردند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید