امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۰۷۳۴
گزارشگر : ۹۵
در آستانه آغاز سال تحصیلی؛

دو میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان مددجو در استان کرمانشاه پرداخت شد

(سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۴۲

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی، بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به 13 هزار و 776 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد در استان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد هرساله در آستانه بازگشایی مدارس به منظور دستگیری از خانواده های مددجو و راهی کردن دانش آموزان نیازمند به گلستان تعلیم و تربیت کمک هزینه تحصیلی به این دانش آموزان پرداخت می کند.

رحمتی پور ادامه داد: در سال تحصیلی جاری 13 هزار و 776 دانش آموز مددجو در استان کرمانشاه از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند می شوند.

وی تصریح کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی 98-99 بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان مددجو کرمانشاهی اختصاص و طی روز گذشته این کمک هزینه به حساب سرپرستان دانش آموزان مددجو واریز شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: کمیته امداد به هر یک از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت با توجه مقطع تحصیلی تا سقف 300 هزار تومان کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند.

کیومرث رحمتی پور یادآور شد: در سال تحصیلی گذشته چهار میلیارد و 100 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند اعطا شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه کار جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها همچنان ادامه دارد، تاکید کرد: این نهاد تمامی کمک های اهدایی به جشن عاطفه ها را نیز در اسرع وقت پس از جمع آوری به دست دانش آموزان و دانشجویان نیازمند خواهد رساند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید