امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۰۷۳۱
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد؛

راهبران شغلی زکات علم خود را به مددجویان ارائه می‌دهند

(سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: راهبران شغلی زکات علم خود را با آموزش مددجویان در زمینه شغلی خود ارائه می‌دهند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: راهبران شغلی به عنوان یاوران این نهاد با ارائه ایده‌ها و تجربیات خود به جامعه هدف کمیته امداد در اشتغال‌زایی مددجویان کمک می‌کنند.
وی افزود: راهبران شغلی زکات علم خود را با در اختیار گذاشتن توانمندی‌ها و استعدادهای خود به نیازمندان جویای کار ارائه می‌دهند و مددجویان را درزمینه شغلی خود آموزش می‌دهند.
اسکندری با اشاره به تأکیدات آموزه‌های دینی در کمک به محرومان و مستضعفان جامعه عنوان کرد: کمیته امداد در نظر دارد با آموزش و کمک راهبران شغلی به متقاضیان کار به جای ماهی، ماهیگیری یاد داده تا زمینه امرار معاش خانواده‌های نیازمند هموار شود.
وی تأکید کرد: ایجاد اشتغال پایدار به منظور توانمندسازی و خودکفایی خانوارهای تحت حمایت این نهاد در کاهش محرومیت و زدودن فقر از جامعه نقش بسزایی دارد.
وی بابیان اینکه طرح راهبری شغلی با کمک و همکاری کارآفرینان اجرا می‌شود، افزود: طرح راهبران شغلی مدل جدید اشتغال کمیته امداد است که باهدف ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان اجرا می‌شود.
علی‌اکبر خادمی، معاون اجرایی اشتغال و خودکفایی کمیته امداد نیز در این جلسه گفت: کمیته امداد برای فقرزدایی جامعه هدف با تأمین معیشت و مسکن و تأمین شغل برای کسب درآمد پایدار این افراد نقش بسزایی در کشور ایفا می‌کند.
خادمی با اشاره به چارچوب‌های نظری اقتصاد مقاومتی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی در شرایط دشوار، تهدید و دشمنی بخواهیم به اهداف خود برسیم.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید