امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۷۲۰
گزارشگر : ۹۲
تنها 5 روز تا بازگشایی مدارس،

خیران اردبیلی، از طریق کد #045*8877* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۴۷

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: از خیران و نیکوکاران اردبیلی خواستاریم تا کمک‌های خود را برای تأمین پوشاک و هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند استان با شماره‌گیری کد #045*8877* به ساده‌ترین شکل ممکن به دست آنها برسانند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به اینکه تنها پنج روز تا بازگشایی مدارس فاصله داریم، گفت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان اردبیل همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت هستند تا بتوانند بی‌دغدغه و با آرامش خاطر به تحصیل خود ادامه دهند.
وی با اعلام اینکه با یاری نیکوکاران درصدد هستیم بخش مهمی از مسائل پیش‌روی دانش‌آموزان نیازمند را برطرف کنیم، بیان کرد: متاسفانه مشکلات بسیاری خانوار بی‌بضاعت جامعه را در برگرفته که با کمک‌های خود نباید بگذاریم این گرفتاری‌ها مانع ورود فرزندان چنین خانواده‌هایی به مدرسه شود.
توحیدی با بیان اینکه در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها، مردم نیکوکار استان اردبیل بیش از دو میلیارد و 300 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به دانش‌آموزان تحت حمایت کمک کرده‌اند، افزود: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز در 10 مهر ماه سال‌جاری در مدارس سراسر استان اردبیل برگزار خواهد شد که امیدواریم بار دیگر شاهد حضور پرشور دانش‌آموزان خیر باشیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه شش هزار و 800 دانش‌آموز تحت حمایت چشم امید به دستان پر مهر خیران دوخته‌اند، گفت: از طریق مشارکت گسترده خیران در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها توانستیم کیف و لوازم تحریر مناسبی برای دانش‌آموزان تحت حمایت تهیه کنیم که با این وجود، همچنان آنها از مشکلات پرداخت هزینه پوشاک و یا سایر هزینه‌های تحصیلی رنج می‌برند.
توحیدی با بیان اینکه خانواده‌های تحت حمایت دارای فرزندان با استعدادی هستند که نباید بگذاریم به دلیل فقر و تنگدستی از تحصیل بازبمانند، افزود: باید به این دانش‌آموزان نیازمند کمک کنیم که در آینده به افراد موفق تبدیل شده و به جامعه خود خدمت کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه دانش‌آموزان نیکوکار بیش از 150 میلیون تومان در سال گذشته و در قالب جشن عاطفه‌ها به همنوعان مستمند خود کمک کرده بودند، گفت: درصدد نهادینه کردن انفاق و احسان از همان دوران کودکی به دانش‌آموزان هستیم تا بتوانند با همبستگی بیشتری آتیه خویش را بسازند.
وی با اعلام اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ برای اعلام چگونگی کمک‌رسانی به دانش‌آموزان تحت حمایت در اختیار خیران قرار دارد، بیان کرد: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* نیز می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست دانش‌اموزان نیازمند استان اردبیل برسانند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید