امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۷۱۴
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان اعلام کرد:

کمک 440 میلیون تومانی مردم چهارمحال و بختیاری در طرح احسان حسینی

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با دهه نخست ماه محرم مردم استان 443 میلیون تومان در قالب طرح احسان حسینی برای اطعام نیازمندان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: طرح احسان حسینی با هدف دریافت نذورات خیران و نیکوکاران و رساندن به دست نیازمندان در کمترین زمان در سراسر استان در حال اجرا است.

وی بابیان اینکه این طرح در ماه محرم و صفر برگزار می‌شود افزود: در ایام محرم و صفر متولیان و بانیان هیئت‌های مذهبی و همچنین مردم نیکوکار استان می‌توانند سهمی از غذای نذری خود را برای نیازمندان کنار بگذارند و از طریق این نهاد به دست نیازمندان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: در دهه نخست ماه محرم، مردم نیکوکار، عزاداران حسینی و هیئت‌های مذهبی 443 میلیون تومان در قالب کمک‌های مردمی، نذورات و غذای گرم به پایگاه‌های این نهاد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان اعطا که در کمترین زمان به دست نیازمندان رسیده است.

ملک پور با اشاره به آمادگی ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری برای دریافت نذورات در این ایام خاطرنشان کرد: مردم خیر استان می‌توانند با ارسال عدد 3 به سامانه پیامکی 30003333 از طریق سامانه نیکوکاری امداد «سنا» و یا شماره‌گیری کد #038*8877* نذورات نقدی خود را به نیازمندان اعطا کنند.

انتهای پیام    

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید