امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۳
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۰۷۰۷
گزارشگر : ۳۸
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان هرمزگان اعلام کرد؛

اعطای 17 میلیارد تومان وام ضروری به مددجویان هرمزگانی

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۵۳

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان گفت: طی پنج‌ماهه نخست امسال سه هزار و 410 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب وام‌های ضروری و کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت‌شده است.

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ کرامت ملایی، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان اظهار داشت: وام‌های ضروری برای حل مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت می‌شود که در پنج‌ماهه نخست امسال بیش از 17 میلیارد و 50 میلیون تومان برای این منظور هزینه شده است.

ملایی گفت: در همین مدت‌زمانی سه هزار و 410 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب وام‌های ضروری و کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت‌شده است که یک هزار و 950 نفر از طریق صندوق امداد ولایت بااعتبار 9 میلیارد و 750 میلیون تومان و یک هزار و 460 نفر از طریق بانک مهر ایران بااعتبار هفت میلیارد و 300 میلیون تومان دریافت کردند.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان یادآور شد: پرداخت وام کارگشایی با بررسی کارشناسان این نهاد و بر اساس شرایط مددجو تا سقف پنج میلیون تومان وام کارگشایی در اقساط بلندمدت و بدون سود پرداخت می‌شود.

ملایی هدف از تأسیس صندوق قرض‌الحسنه ولایت را ترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه عنوان کرد و گفت: با گردش وجوه سپرده گزاری‌شده از سوی نیکوکاران در این صندوق امکان پرداخت تسهیلات برای مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر بدون دریافت سود بانکی فراهم می‌شود.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید