امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۰۷۰۳
گزارشگر : ۷۷

بهره‌مندی 2146 مددجوی اصفهانی از آموزش‌های اشتغال

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۳۰

2146 مددجوی اصفهانی در پنج‌ماهه نخست امسال از آموزش‌های مهارتی، مقدماتی، پایدارسازی و توسعه در زمینه اشتغال و خودکفایی بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، قائم‌مقام کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان از مهم‌ترین اهداف این نهاد است، گفت: آموزش مناسب و مبتنی بر نیاز در فراهم شدن مقدمات خودکفایی و توانمندسازی جامعه تحت حمایت اهمیت زیادی دارد.

وی با اشاره به اینکه 2146 مددجوی اصفهانی از دوره‌های آموزشی مربوط به اشتغال در پنج‌ماهه نخست سال جاری بهره‌مند شدند، افزود: این دوره‌ها شامل آموزش‌های مهارتی، مقدماتی، پایدارسازی و توسعه است.

زارع بابیان اینکه آموزش‌های پایدارسازی و توسعه به‌منظور به‌روز کردن دانش مددجویان مجری طرح‌های اشتغال و انتقال اطلاعات جدید در زمینه بازار به آن‌ها ارائه می‌شود، گفت: 1413 مددجوی اصفهانی در پنج‌ماهه نخست امسال از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند.

وی آموزش مقدماتی را زمینه‌ای برای آشنایی مددجویان با کسب‌وکارهای گوناگون دانست و عنوان کرد: 672 نفر تا پایان مردادماه امسال از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند.

قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان با اشاره به بهره‌مندی 61 مددجو از دوره‌های مهارت‌آموزی، گفت: فعالیت‌های مهارت‌آموزی آموزش‌های بلندمدتی هستند که برای آماده شدن برای حضور در بازار کار ارائه می‌شوند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید