امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۰۶۹۹
گزارشگر : ۹۵

حضور چهار هزار مددجوی کرمانشاهی در طرح غنی سازی اوقات فراغت

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۰۳

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد در تابستان امسال 33 پایگاه فرهنگی تربیتی در استان کرمانشاه دایر کرد که بیش از چهار هزار و 324 مددجو با شرکت در برنامه های این پایگاه ها و غنی سازی اوقات فراغت تجارب تربیتی و فرهنگی کسب کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در تابستان امسال 33 پایگاه دائم و موقت تابستانی برای غنی سازی اوقات فراغت مددجویان در استان فعالیت داشتند.

جمشیدی با بیان اینکه این پایگاه ها برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی، ورزشی و هنری برای مددجویان اجرا کرده اند، عنوان کرد: چهار هزار و 324 نفر از دانش آموزان، دانشجویان، مادران و دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج با شرکت در برنامه های این پایگاه ها و غنی سازی اوقات فراغت تجارب تربیتی و فرهنگی به صورت رایگان کسب کردند.

وی بیان کرد: همچنین امسال بیش از 12 دوره اردوی آموزشی تفریحی یک تا سه روزه برای اعضای کانون های تابستانه این نهاد برگزار شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه به اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی به عنوان یکی از برنامه های اصلی این نهاد در فصل تابستان اشاره و تصریح کرد: در تابستان سال جاری 420 مادر، دختر، دانش آموز و دانشجوی کرمانشاهی به مشهد مقدس مشرف شدند.

شایسته ذکر است به گفته کامیار جمشیدی این نهاد در سنوات گذشته رتبه برتر استان را در امر غنی سازی اوقات فراغت مددجویان تحت حمایت به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید