امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۲
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۰۶۸۹
گزارشگر : ۸۴
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:

نخستین رویداد کارآفرینی کمیته امداد استان سمنان با ارائه ۷۰ ایده برتر برگزار می‌شود

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۴۲

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: نخستین استارتاپ ویکند، رویدار کارآفرینی کمیته امداد استان سمنان با حضور 70 ایده برتر به مدت سه روز از 28 تا 30 شهریور در اردوگاه فرهنگی تربیتی حضرت مهدی عج شهرستان مهدی‌شهر و اردوگاه شهید کلاهدوز شهمیرزاد برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به برگزاری نخستین رویداد کارآفرینی برای حمایت از ایده‌های برتر کارآفرینی، افزود: این استارتاپ ویکند باهدف توسعه ایده‌ها و رساندن طرح‌ها برتر اشتغال  به مرحله تولید انبوه محصول است.
وی با اشاره به اینکه افتتاحیه این رویداد پنجشنبه 28 شهریور ساعت 9 صبح  با حضور دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برتر کمیته امداد و مسئولان  در اردوگاه فرهنگی تربیتی حضرت مهدی عج شهرستان مهدی‌شهر جنب هتل دربند  ،آغاز می‌شود افزود: اختتامیه این استارتاپ ویکند در  سالن کنفرانس اردوگاه شهید کلاهدوز شهمیرزاد ساعت 11 آغاز می شود.
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان بیان کرد: این استارتاپ به مدت سه روز تا 30 شهریور با حضور داوران استانی و کشوری ادامه دارد.
محسن مسعودیان راد با اشاره به اینکه در این استارتاپ ویکند دانشجویان و فارغ‌التحصیلان تحت حمایت این نهاد و کارآفرینان ایده‌های  کارآفرینی خود را ارائه می‌کنند خاطرنشان کرد: داوران استانی و کشوری قضاوت از این ایده‌ها را بر عهده‌دارند تا برترین ایده‌ها به مرحله پایانی راه یابد.
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه در این استارتاپ تعدادی از سرمایه‌گذاران حوزه اشتغال حضور دارند یادآور شد: بعد داوری تعداد از طرح‌ها منتخب و باهدف حمایت از این طرح‌ها به سرمایه‌گذاران برای عملی کردن و رسیدن به تولید انبوه و درنتیجه سرمایه‌گذاری  معرفی  می‌شوند.
مسعودیان تأکید کرد: معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان حمایت همه‌جانبه از ایده‌های برتر منتخب این استارتاپ ویکند را دارد.
وی آشنایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را با محیط کار از اهداف این رویداد کارآفرینی دانشجو خاطرنشان کرد: آشنایی این نخبگان با چالش‌ها اجرای طرح و عملی کردن ایده‌های نو است.
شایان‌ذکر است، در این رویداد علیرضا آشناگراستاندار سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی، نماینده ولی‌فقیه در استان، احمدخانی نوذری، سرپرست اداره کل راهبری شغلی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد حضور دارند.
از دستگاه های اجرایی جهاد کشاورزی، دانشگاه سمنان، اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی، دانشگاه آزاد اسلامی ،دانشگاه جامع علمی کاربردی، بسیج سازندگی، اداره کل آموزش فنی حرفه‌ای، پارک علم و فناوری، جمعیت هلال‌احمر، اداره کل استاندارد، سازمان صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی ایراندعوت به عمل آمده است
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید