امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۷:۲۸
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۰۶۸۷
گزارشگر : ۱۰۵
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

پوشش چتر حمایتی کمیته امداد بر سر 1353 خانواده با سرپرست زندانی

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۰۷:۲۸

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: 1353خانوار زندانی تحت حمایت کمیته امداد از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران مهمترین نیازهای خانوارهای زندانی را معیشتی، فرهنگی ، تربیتی و اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: این نهاد به منظور پیشگیری از آسیب در زندگی خانواده های زندانی تا زمانی که سرپرست خانواردر زندان به سر می‌برد در بخش های مختلف به خانواده آنها خدمات ارائه می دهد.

وی افزود: اهدای جهیزیه، امور مددکاری و حقوقی، مشاوره، اعطای وام های قرض‌الحسنه اشتغال، پرداخت کمک هزینه زندگی از جمله خدماتی است که به خانواده زندانیان ارائه می شود.

وی به توانمندسازی و ایجاد زمینه برای اشتغال خانواده‌های زندانی اشاره و تصریح کرد: از برنامه‌های این نهاد برای خانواده‌های تحت حمایت و از جمله خانواده‌های زندانیان برگزای دوره های آموزشی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال برای ورود به بازار کسب و کار است.

کوچکی خاطرنشان کرد: در سال گذشته 153 خانوار زندانیان تحت حمایت به دلیل توانمندی و آزادی سرپرست خانواده از زندان، از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید