امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۵۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۶۸۴
گزارشگر : ۸۰
معاون توسعه مشارکتهای مردمی خبر داد:

جمع‌آوری یک میلیارد و 800 میلیون تومان کمک مردمی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۵۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین از جمع‌آوری یک میلیارد و 800 میلیون تومان کمک مردمی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی با اشاره به برگزاری مرحله نخست جشن عاطفه ها در پایگاههای کمیته امداد در سطح شهر و مصلی های برگزاری نماز جمعه بیان کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه ها که در هفتم و هشتم شهریورماه برگزار شد، با مشارکت مردم خیر استان بیش از یک میلیارد و 800 میلیون تومان کمک مردمی به صورت نقد و کالا جمع آوری شده و دریافت کمک های مردمی تا مرحله دوم که 10 مهر ماه است، همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: جمع آوری کمکهای مردمی برای دانش آموزان نیازمند به همان دو روز محدود نبوده و مردم خیّر و نیکوکار استان همچنان هدایای خود را به نهاد تحویل می دهند و طی چند روز گذشته چند تن از خیران در سطح استان قزوین بیش از 25 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند اهداء کرده اند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: یکی از خیران در تاکستان برای 250 دانش آموز 250 کارت هدیه 50 هزار تومانی به مبلغ کل 12 میلیون و 500 هزار تومان اهداء کرده است همچنین این خیّر سرپرستی 10 یتیم را نیز عهده دار شده است.

وی افزود: یکی دیگر از فعالان عرصه تولید در تاکستان نیز 150 بسته کامل از اقلام مختلف لوازم التحریر را به دانش آموزان نیازمند اهداء کرد.

فرهادی عنوان کرد: یکی از خیران 40 عدد کیف برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و همچنین هزینه تحصیل پنج نفر از دانش آموزان اعم از لباس، لوازم التحریر، کفش و سایر هزینه های جاری را به مدت یک سال تحصیلی ، متقبل شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از بخشداران شهرستان تاکستان نیز مبلغ 100 هزار تومان وجه نقد و 50 بسته لوازم التحریر به ارزش پنج میلیون تومان به نیازمندان اهدا کرد همچنین در جشن گلریزانی که در  بخشداری رامند با حضور بخشدار و امام جمعه این بخش برگزار شد، چهار میلیون و 200 هزار تومان کمک برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: دریافت کمک های مردمی همچنان ادامه دارد و تلاش می کنیم حداکثر نیازهای دانش آموزان مددجو را تأمین کنیم تا فقر اقتصادی زمینه ای برای فقر فرهنگی نشود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید