امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۰۶۸۱
گزارشگر : ۷۸

توزیع 75 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها بین دانش‎آموزان خراسان شمالی

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۵۸

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: بیش از 75 هزار پاکت مخصوص کمک‌های جشن عاطفه‌ها بین دانش آموزان مدارس این استان توزیع می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در نشست ستاد احسان و نیکوکاری استان خراسان شمالی، شعار جشن نیکوکاری امسال را بارنگ مهر رؤیایی بسازیم عنوان کرد و گفت: این جشن امسال در هفته دوم مهرماه در سطح مدارس برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه امسال برای ترویج بیشتر فرهنگ انفاق و نیکوکاری در این استان جشن عاطفه‌ها طی دومرحله‌ای برگزار شد، بیان کرد: برنامه اول تعامل با ادارات، نهادها، انصاف و خیریه‌ها خواهد بود که از ابتدای شهریورماه امسال آغاز و تا اوایل مهرماه ادامه دارد و برنامه دوم هم برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس خواهد بود.
وی افزود: سال گذشته مردم نیکوکار استان خراسان شمالی در جشن عاطفه‌ها دو میلیارد و 500 میلیون تومان کمک کردند که امسال پیش‌بینی‌شده است این کمک‌ها به بیش از سه میلیارد تومان برسد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی به نقش جشن عاطفه‌ها در جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان اشاره کرد و گفت: جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها که باهدف کمک‌های مردم نیکوکار به نیازمندان برگزار می‌شود هرساله باعث رفع بسیاری از مشکلات دانش آموزان بی‌بضاعت این استان می‌شود.
مجید الهی راد در این جلسه با تأکید بر اینکه تقویت حس نوع‌دوستی در جامعه، همکاری و هماهنگی تمام مسئولین را می‌طلبد، افزود: برگزاری جشن عاطفه‌ها حس نوع‌دوستی دانش آموزان را تقویت می‌کند.
وی به برگزار شدن جشن عاطفه‌ها به‌صورت باشکوه تأکید کرد و ادامه داد: زنگ جشن عاطفه‌ها در 10 مهرماه هم‌زمان با سراسر، کشور نواخته می‌شود.


انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید