امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۷
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۶۸۰
گزارشگر : ۸۹

تفاهم کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۳۷

با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد استان و معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سماء) دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، زمینه ارتقای کیفیت خدمات آموزشی ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد فراهم می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و حیدرعلی رئیسی، معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به امضاء رسید.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تقدیر از خدمات این سازمان و ایجاد زمینه تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند بیان کرد: هدایت دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد استان به مراکز آموزشی و مدارس سماء با هدف ارتقاء سطح مهارت‌ها، رشد و بالندگی آنها انجام می‌شود.

وی با اشاره به شناسایی و معرفی دانش‌آموزان دارای شرایط جهت تحصیل در آموزشگاه سماء و دانشگاه آزاد توسط کمیته امداد استان افزود: براساس این تفاهم‌نامه مساعدت مالی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد براساس شهریه‌های مشخص شده، انجام می‌شود.

ملک پور خاطرنشان کرد: ایجاد زمینه تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان دارای شرایط در راستای کاهش محرومیت‌های اجتماعی و ایجاد بستر مناسب برای بکارگیری ظرفیت مدارس، آموزشکده‌ها و سایر امکانات مهارتی سازمان از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

حیدرعلی رئیسی، معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد نیز در این مراسم بیان کرد: این سازمان افتخار می‌کند که میزبان دانش‌آموزان و دانشجویان پرتلاش تحت حمایت این نهاد است.

شایان ذکر است، 5676 دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و از امکانات آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید