امروز جمعه ,۱۵ آذر ۱۳۹۸
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۰۶۷۹
گزارشگر : ۷۸

اهدای هزار بسته لوازم‌التحریر توسط گروه صنعتی گلرنگ به دانش‌آموزان نیازمند

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۳۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اهدای هزار بسته لوازم‌التحریر توسط گروه صنعتی گلرنگ (فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش) به مناسبت جشن عاطفه‌ها خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه این لوازم‌التحریر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود، افزود: این بسته‌ها بین دانش آموزان محروم مناطق سیل‌زده شهرستان روز جرگلان، مانه و سملقان توزیع می‌شود.
وی با یادآوری اینکه هم‌اکنون بیش از شش هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند، خاطرنشان کرد: جشن عاطفه‌ها هرساله در آستانه سال تحصیلی جدید به‌منظور ترویج فرهنگ نوع‌دوستی، انفاق و جذب کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند برگزار می‌شود.
وی پیش‌بینی کرد: در ابتدای مهرماه امسال حدود ۴۰۰ هزار تومان کمک در قالب لباس و لوازم‌التحریر بین هرکدام از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد توزیع شود.
 وی بابیان اینکه جشن عاطفه‌های امسال در دو مرحله هم‌زمان با سراسر کشور و با شعار بارنگ مهر، رویایی را بسازیم برگزار می‌شود، افزود: مرحله اول جشن در روزهای ۷ و ۸ شهریور به ترتیب در پایگاه‌های نیکوکاری و میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شد و مرحله دوم آن نیز در ۱۰ مهرماه در سطح مدارس باهدف مشارکت دانش آموزان در رفع نیازهای هم‌کلاسی خود، توسعه فرهنگ انفاق و ایجاد فضای پرنشاط در بین دانش آموزان برگزار می‌شود.
الهی راد به مشارکت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی خیران و دانش آموزان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: تمامی کمک‌های جمع‌آوری‌شده صرف تهیه کیف، کفش، لوازم‌التحریر، پوشاک و هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت در مناطق محروم شد.
وی ابراز امیدواری کرد: مردم نیکوکار و نوع‌دوست استان امسال نیز همچون سال‌های گذشته با شرکت پرشور و کم‌نظیر خود در جشن عاطفه‌ها زمینه تحصیل بی‌دغدغه و با آرامش را برای دانش آموزان محروم و نیازمند فراهم کنند.
شایسته ذکر است:
نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه پرداخت تلفن همراه با شماره #۵*۰۵۸*۸۸۷۷*و یا شماره‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ و نیز شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ کمک‌های خود را می‌توانند به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید