امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۱
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۰۶۷۸
گزارشگر : ۸۸

کمیته امداد گلستان با شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تفاهم‌نامه پژوهشی امضا کرد

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۴۱

کمیته امداد استان گلستان با شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان تفاهم‌نامه پژوهشی منعقد کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: این نهاد پیرو راه‌اندازی هسته تخصصی محرومیت‌زدایی و توانمندسازی استان با شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان تفاهم‌نامه علمی، پژوهشی و فناوری منعقد کرد.
اسکندری گفت: این تفاهم‌نامه پژوهشی برای برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی، تألیف و چاپ مقالات و نشریات مرتبط با فعالیت‌های کمیته امداد، حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی و معرفی متخصصان پژوهشی برای انجام پروژه‌های مطالعاتی انعقادیافته است.
وی افزود: کمیته امداد در نظر دارد با بهره‌گیری هدفمند از ایده‌های نو، مجموعه‌های دانش بنیان و یافته‌های علمی در هسته تخصصی محرومیت‌زدایی و توانمندسازی استان برای کاهش فقر و برقراری عدالت اجتماعی اقدام کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد: تفاهم‌های پژوهشی باهدف بهره‌گیری مؤثر از ظرفیت‌های مراکز علمی و دانش بنیان و متخصصان و نخبگان استانی برای نظام‌مند کردن مطالعات علمی حوزه فقر و محرومیت‌زدایی صورت می‌گیرد.
عیسی افتخاری، مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان با اعلام آمادگی برای همکاری هرچه بیشتر با نهاد مقدس کمیته امداد، خود را امدادگر افتخاری کمیته امداد دانست و گفت: طرفین تفاهم‌نامه در نظر دارند باهم افزایی و استفاده از ظرفیت‌های هر دو دستگاه برای کمک به خانواده‌های محروم و بی‌بضاعت گام‌های مؤثری بردارند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید