امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۹
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۰۶۷۵
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل امداد فارس

مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر، امر به توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۵۹

مدیر کل امداد فارس امر به توانمندسازی خانواده‎های تحت حمایت به ویژه زنان سرپرست خانوار را از مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر دانست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس در حاشیه اولین گردهمایی شورای امر به معروف و نهی از منکر استان فارس که صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس برگزار شد با اشاره به قیام ارزشمند اباعبدلله الحسین (ع) یکی از فلسفه های قیام مذکور را امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: امر به خیرخواهی برای همه آحاد جامعه، ارایه خدمات مطلوب و شیرین و حفظ عزت و کرامت خانواده ها قطعا می تواند به عنوان مصادیق بارزی از امر به معروف و نهی از منکر باشد.
بذرافشان عنوان کرد: در بحث خانواده های تحت حمایت، امر به توانمند سازی آنان به ویژه زنان سرپرست خانوار گواه امر به معروف و نهی از منکر است که در تحقق و نگه داشت کرامت و عزت آنان تاثیر بسزایی دارد.
وی جلوگیری از هر گونه تجمل گرایی، نخوت در کار و پاس کاری های متعدد در ادارات را مصادیق دیگری از امر به معروف و نهی از منکر در سیستم اداری دانست و افزود: در ادارات کمیته امداد قطعا تمامی همکاران با تأسی از فرامین و رهنمودهای ائمه اطهار در خدمت هر چه بهتر و مطلوب تر جامعه هدف با نگاهی جهادی گام بر میدارند.
مدیر کل امداد فارس با بیان اینکه امر به تفکر جهادی در امداد استان در کنار مدیریتی جهادی، گواه دیگری از اجرا و عمل به امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: قطعا در اداره کمیته امداد استان و 57 اداره ان نیز همچون سایر دستگاه ها، جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر در طول سال برگزار و مصوبات آن حتم به یقین جهت ارایه خدمت مطلوب، بهینه و شایسته برای خانواده های عزیز تحت حمایت موثر خواهد بود.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید