امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۳
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۰۶۷۱
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد

پیام عاشورا سراسر بصیرت افزایی و روشنگری است

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۳

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار کارکنان کمیته امداد شهرستان زنجان به ابعاد مختلف قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اشاره کرد و پیام عاشورا را بصیرت افزایی و روشنگری دانست

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، در دیدار کارکنان کمیته امداد شهرستان زنجان با تسلیت ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا هدف قیام امام حسین (ع) را امربه‌معروف و نهی ازمنکر و اصلاح امت پیامبر اکرم (ص) به‌دوراز هوای نفسانی توصیف کرد و افزود: پیام عاشورا سراسر بصیرت، روشنگری و آگاهی بخشی است.

وی با اشاره به اینکه حق و باطل در یکجا جمع نمی‌شود گفت: حق ماندنی است و جریان عاشورا به دلیل حق بودن محور قیام و مقدس بودن هدف و باطل بودن جریان نقطه مقابل قیام برای همیشه ماندگار و روزبه‌روز بر حقانیت این قیام افزوده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: کلیدواژه گام دوم انقلاب جهادی و انقلابی کار کردن است و بیانیه گام دوم با کار جهادی معنا پیدا می‌کند لذا درک شرایط امروز و کار جهادی درمان همه دردها و لبیک به حسین زمان است.

صفری هدف دشمنان اسلام را برهم زدن وحدت و انسجام و ایجاد نارضایتی در بین مردم دانست و گفت: دشمن می‌خواهد با تحریم‌های اقتصادی و ایجاد بیکاری و پایین آوردن بهره‌وری اعتماد و اطمینان مردم را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی کم‌رنگ کند اما پیام عاشورا بصیرت افزایی، روشنگری و آگاهی بخشی را به ما می‌آموزد تا با افزایش اعتماد و اطمینان و با بالا بردن ضریب حضور و نفوذ با هدف توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات و پایدار در خدمت‌رسانی به ولی‌نعمتان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان نیاز امروز جامعه به‌ویژه کمیته امداد را خلق فرصت‌های جدید عنوان کرد و گفت: تفکر سیستمی، کمک به همدیگر، فهم مشترک، بالا بردن عنصر اعتماد و اطمینان در سایه خدمات اثربخش از اهداف مهم امداد در شرایط فعلی است.

وی ماه محرم و صفر را فرصت‌های خوبی برای کمک به نیازمندان عنوان کرد و افزود: به برکت امام حسین (ع) ظرفیت‌های بسیار خوبی در استان برای کمک و دستگیری از نیازمندان فراهم شده است و بایستی تلاش کنیم از این ظرفیت عظیم محرم و صفر به شکل مطلوب در قالب طرح احسان حسینی استفاده نماییم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید