امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۰۶۷۰
گزارشگر : ۳۸
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان خبر داد؛

واگذاری 916 فقره انشعاب رایگان به مددجویان هرمزگانی

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: 916 خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از انشعابات رایگان در سرفصل‌های آب، برق و گاز در پنج‌ماهه امسال بهره‌مند شدند.

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان اظهار داشت: 916 خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از انشعابات رایگان در سرفصل‌های آب، برق و گاز در پنج‌ماهه امسال بهره‌مند شدند.

پایان گفت: در این دوره زمانی شرایط بهره‌مندی مددجویان هرمزگانی از 425 انشعاب آب، 466 انشعاب برق و 25 انشعاب گاز، توسط این نهاد فراهم شد که 692 مورد از این خدمات به مددجویان ساکن در مناطق روستایی و 224 مورد در مناطق شهری ارائه‌شده است.

وی بابیان این موضوع که خدمات مختلف حمایتی در راستای توانمند ساختن خانوارهای تحت حمایت انجام می‌شود گفت: که این خدمات برا ساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر معافیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از پرداخت هزینه انشعابات آب، برق و گاز، پروانه ساختمانی، فاضلاب و عوارض شهرداری می‌باشد که از زمان اجرائی شدن آن همکاری‌های خوبی از سوی این دستگاه‌ها با کمیته امداد در ارائه خدمات رایگان به مددجویان صورت گرفته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان ادامه داد: همچنین مددجویان تحت حمایت که برای اولین بار اقدام به ساخت منزل می‌کنند از پرداخت هزینه پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری معاف هستند که از ابتدای سال تاکنون 94 خانوار از این خدمت بهره‌مند شدند.

پایان گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، کمیته امداد با ارائه خدمات هدفمند و در جهت برقراری عدالت اجتماعی به‌خصوص در مناطق محروم تلاش می‌کند تا از این طریق دهک‌های پایین جامعه بخصوص نیازمندان واقعی از خدمات حمایتی مناسبی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید